Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, 2003 yılında Sakarya’da, Adapazarı ilçesinin Yazlık beldesinde 40 m2’lik bir alanda faaliyetlerine ve unlu mamul üretimlerine başladı.

Mehmet Reis Unlu Mamulleri olarak şu anda 5000 m2 genişliğinde bir alanda günlük olarak en az 15 ton kapasite ile üretim ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Geniş üretim alanı kapasitemiz ile Türkiye’nin en büyük kahke ve tatlı, tuzlu kurabiye üretim tesisini ülke ekonomisine kazandırmaktan büyük bir gurur duyacağız.

 

cookies

Mehmet Reis Unlu Mamüller

Firmamız bünyesinde çalışan 150 kişilik kadın destekli üretim kadrosu ve 30 araçtan oluşan pazarlama ve satış filomuz ile ülkemizin her bir yerine servis ağı oluşturmuş bulunuyoruz. Mehmet Reis Unlu Mamul üretici firması olarak hedefimiz; tüm Türkiye’de tanınmış bir marka haline gelmektir. 

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından getirilen gıda üretim koşullarına harfi harfine uyarak siz değerli müşterilerimize sağlıklı ürünler sunmayı ilke haline getirdik. Kurulduğumuz ilk günden itibaren günümüze kadar, ürünlerimizin üretim aşamasında hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden yılların getirdiği deneyim ile üretimlerimize devam etmiş olduğumuz firmamız, dünya üzerinde unlu mamuller alanında yer edinmek amacı ile uluslararası gıda fuarları ve etkinliklerinde yer alarak yurt dışı kurmaktayız. Üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz mamulleri yurt dışında da satışını sağlayarak ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyoruz.

Üretim tesislerimizde üretimini sağladığımız ürünlerin çeşitliliği ile dünya mutfağı ve ülkemizin yöresel tatlarından oluşan ve başta kahke olmak üzere çeşitli tatlı ve tuzlu kurabiyelere kadar tüm unlu mamulleri daima kaliteli bir şekilde üretmeye ve siz değerli müşterilerin tüketimine hazır hale getirmeye devam ediyoruz. Üretimini sağladığımız dilediğiniz ürünü ülkemizin neresinde olursanız olun ulaşabilir bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

Hedefi her geçen gün kendini günümüz şartlarına uygun olarak yenilemek olan firmamıza siz değerli müşterilerimizin göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

KURUCU

Mehmet Reis